کوتاه کننده لینک fi9.ir

مستر فایل | قالب و پلاگین وردپرس

کارت ویزیت لایه باز


معرفی ۸ استارت آپ مهم سیلیکون ولی

 • با مهدی شمس
 • پنج شنبه , ۲ مهر ۱۳۹۴

تمام استارت آپهای و Accelerator program ها وجود دارد که در حال حاضر هر سرویس و هر خدمتی که شما بخواهید را ارائه می­دهند. در حال حاضر، نفوذ استارت آپهای فراهم کننده خدمات، ​​۱٪ می­باشد.
Uber یک شرکت برای کارهای باشتاب و بصورت خصوصی است که یکی دیگر از Accelerator program هایی است که منحصرا مربوط به افراد ثروتمند می­باشد. در واقع، این ابزار وجود دارد تا زندگی ثروتمندان را راحت تر کند.
به چه دلیل پیشرفت و ارتقای Accelerator program ها با هدف افراد ثروتمند است؟ برای اینکه، همیشه کسی وجود دارد که به دنبال یک راه آسان برای انجام کارها توسط پول نقد می­باشد. به نرم افزار من ثروتمند هستم نگاهی افکنید. در سال ۲۰۰۸، آن یک نرم افزار ۹۹۹ دلاری بود که چیزی جز نمایش یک الماس قرمز انجام نمی داد. نکته این بود که به دوستان شما نشان می­داد که شما این الماس را خریداری نمودید، هنگامی که نرم افزار من ثروتمند هستم، منتشر شد، هشت نفر آن را خریداری نمودند، قبل از اینکه اپل آن را تعطیل کند.

 

 

 

incubator_startup

علاوه بر این، این نرم افزارها پیشرفت نمودند، زیرا ابزار بسیار سفارشی مناسب و در خدمت سبک زندگی ما می­باشند. Accelerator program هایی مانند  Seamlessو Uber محبوب هستند زیرا که قیمت گذاری رقابتی و خدمات مناسب را ارائه می­دهند. ۸ نرم افزار اینجا وجود دارد که خدمات Accelerator program هایی که ما می­توانیم تصور کنیم را انجام می­دهند.

 

 1. SketchFactor

توسط دانیل هرینگتون و آلیسون مک گوایر طراحی شده است، این نرم افزار امکان می دهد تا اعضای جامعه، محله های خاصی را برای طراحی امتیاز بندی نمایند.
با این حال، آنچه اتفاق افتاد این بود که محله­های با جوامع بزرگ سیاه پوست، به نظر می رسید با بسیاری نرم افزارهای نژادپرستانه بیشتر مورد هدف قرار گیرند، مطبوعات به شدت بد شده بود، هرینگتون و مک گوایر به انتشار بیانیه انکار هر گرایش های نژادی نرم افزار و توضیح فرایند توسعه و ابزار های مختلف این نرم افزار در برابر تبعیض نژادی پرداختند. نرم افزار هنوز در حال فعالیت است و به خوبی برای iOS، Google Play و آمازون و برای اندروید در دسترس است.

 

 1. Priv

استارت آپهایPrivیک راه عالی برایدستیابی بهزیباییو سلامتی است که خدمات حرفه ای نظیر مانیکور مستقیما بهشما فرستادهمی­شود.Priv، در منهتنو لس آنجلس در دسترس شماست ، این مجموعه ایبرای سلامتی و زیبایی شما می­باشد. قیمت­ها، در حالی که هنوز یکشیبکمی دارندبسیار رقابتی هستند: ۵۰ دلار برای یکدگرگونی کلی، ۳۵ دلار برای یکمانیکور، ۱۲۵ دلار براییک جلسه آموزشیشخصی.

 

 

 1. LuxyLuxy استارت آپهای دوستیابی است “برای بیش از ۱٪ جمعیت.” که مانند نرم افزار Tinderاست، که یکی از  نرم افزارهای آزاد موجود در iTunes و Google Play است.
 2. BlakJet

آیا شما یک سرویس خصوصی باشتاب که بلافاصله می تواند نوتبوک شمارا هدایت کند لازم دارید؟ خوب، فقط کافی است یک عضو ازBlackJetشوید. این سرویس، در آغاز کار خود، به کاربران امکان می­دهد کهیک بلیط  بیش از ۳۵۰۰  دلار همراه با قیمتعضویتسالانه۲۵۰۰ دلار خریداری نمایند. استارت آپهایجدیدتر، JetSmarter می­باشد که  خدمات مشابه ارائه می­دهد. زیرا ظاهرایکبازار بزرگبرای نرم افزارشتاب دهنده شخصی می­باشد.

 1. Hangover Club

یک نوشیدنی ویژه طراحی شده توسط Accelerator program  Hangover Club می­باشد. موسسان آن بسته Hangover Club را با انرژی و افزایش دهنده ایمنی بدن، خصوصا داروی فرموله شده IV  ایجاد نمودند که در سه سطح قیمتی   ۱۷۵  دلار،  ۲۱۹ دلار و  ۲۴۹  دلار ارائه می­شود.

 1. Caviar

Caviarدر۱۳شهر موجود می­باشد، که دسترسی کاربران را  بهرستوران­هایلذیذفراهم می­کند.

 

 

 1. One Fine Stay

Airbnb شما را به طور منظم به خانه­های مسکونی متصل می­کند، اما نرم افزار One Fine Stay شما را  به آپارتمان­های زیبا متصل می کند. این برای مردم ثروتمندی است که می خواهند در طول شب در جایی اقامت داشته باشند.

.
۸٫ Alfred
Alfred ، که به تازگی موفق به کسب جایزه ۵۰٫۰۰۰ دلاری TechCrunch Disrupt شده است، یک Accelerator programجدید برای تجارت قدیمی است.توسط گروهی از فارغ التحصیلاندانشکده بازرگانی هاروارد بنا نهاده شده است، Alfred  یک سرویسناظر است که کاربران می توانندبا ۹۹دلار در ماهمشترک شوند. فقط آنچه شما نیاز دارید را بیان می­کند–نظیر مواد غذایی، تمیز کردنخانه،لباس های شسته شدهویک نفرازآن برای شمامراقبت می­کند.

 • facebook
 • googleplus
 • twitter
 • linkedin
 • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 7 =