کوتاه کننده لینک fi9.ir

مستر فایل | قالب و پلاگین وردپرس

کارت ویزیت لایه باز


استارت آپهای در حال توسعه هند

 • با مهدی شمس
 • دوشنبه , ۳۰ شهریور ۱۳۹۴

با وجود جمعیت بیش از ۱٫۲ میلیارد نفر، هند پتانسیل تبدیل شدن به تکنولوژی پیشرو در جهان را دارد. متاسفانه، این فرصت توسط زیرساخت های ضعیف، بوروکراسی سنگین و شکاف بین مناطق شهری و روستایی کشور تضعیف شده است. اما با این وجود هند در حال تغییر می­باشد و نسل جدیدی از Accelerator program ها را ابداع نموده است که برای تولید محصولاتی با اثرات داخلی و جهانی مفید می­باشند.

این ۱۰ استارت آپ Accelerator program  تولید شده در هند، صحیح عمل می­نمایند. در حالی که رقابت در دومین کشور پرجمعیت جهان شدید است، این رقابت­های تجاری، نمایانگر رشد مجموعه Accelerator program های هندی می­باشد.

 

 

 1. Flipkart

Flipkart ، تکنولوژی Accelerator program  هندی است که هفت سال قبل تاسیس شد. بودجه این شرکت تجارت الکترونیک ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰ دلار در پایان ماه ژانویه سال جاری افزایش یافته است، که بزرگترین مقدار بودجه می­باشد که تاکنون توسط یک شرکت هندی کسب شده است. با توجه به اینکه این بودجه ۲۱۰،۰۰۰،۰۰۰ دلار نسبت به سال گذشته افزایش یافته است، به نظر می رسد Flipkart آمادگی دارد تا به یک شرکت ۱۰۰ میلیارد دلاری در پنج سال آینده تبدیل شود، در حقیقت مالکان آن در حال برنامه ریزی روی این نرم افزار می­باشند.

 1. Hike

در دسامبر ۲۰۱۲ در دهلی نو راه اندازی شده است، در حال حاضر نرم افزار پیام های تلفن همراه Hike ، بیش از ۲۰ میلیون کاربر دارد که بصورت تصاعدی در حال رشد بوده و بیش از ۶۰ درصد کاربران آن در هند و بقیه در شرق میانه و اروپا می­باشند. Hike، در همه سیستم عامل­های تلفن همراه موجود است و در حال حاضر طی دو دوره، بودجه ۲۲ میلیون دلاری کسب نموده است.

 

 1. Exotel

Exotel  ابر شرکتتلفنمستقر دربنگلورمی­باشد کهخدماتیمانندشماره تلفن مجازیو برنامه های کاربردیتلفنبرای شرکت­های متوسط ارائه می­دهد​​ و نیاز بهمراکز تماسگران را حذف می­نماید.این شرکت۵۰۰٫۰۰۰ دلاربودجهاز Mumbai Angels  و سرمایه گذاران Blumeدر ماه مارس سال ۲۰۱۲ دریافت نموده است. در حال حاضردارای بیش از ۵۰۰مشتری می­باشد.

 1. WebEngage

WebEngage ابزار تعامل با مشتری می­باشد که امکان ارائه تبلیغات اینترنتی، نظرسنجی­ها و پیشنهادات مشتریان تجارت الکترونیک را به بازدید کنندگان بخش­های مختلف سایت می­دهد. این شرکت در بمبئی مستقر است و با هزاران نفر از مشتریان در بیش از ۴۰ کشور کار می­کند و در سال ۲۰۱۲، ۵۰۰۰۰۰ دلار از شرکت سرمایه گذاری هندی، گروه سرمایه GTI، افزایش بودجه داشته است.

 

 1. نرم افزار Druva

با بیش از ۱۵۰ کارمند در سال ۲۰۰۸ راه اندازی شد، که بیش از ۳،۰۰۰ شرکت­ روی این نرم افزار سرمایه­­گذاری نمودندو همچنینمشتریان مطرحیمانندناسا، تسلا، KMPGوزیراکسدارد و با سیستم عامل آسان خود، حفاظت بالا از داده های امنیتی را فراهم می­کند که باعث می­شود هزینه­های فناوری اطلاعات (IT) به حداقل برسد. تا به امروز، این شرکت چهار دوره بودجه دریافت نموده است که در مجموع ۶۷،۰۰۰،۰۰۰ دلار، از سرمایه گذارانیمانندسرمایه سکویا، همکاران نکسوس و سرمایه Tenaya می­باشد.در ماه آگوست، این شرکت ۲۵،۰۰۰،۰۰۰ دلار افزایش بودجه داشته است.

 1. Cucumbertown

یک شبکه اجتماعی برای آشپزها با یک کتابخانه آنلاین با هزاران دستور العمل از برخی از بهترین سرآشپزها، وبلاگ نویسان با نفوذ در جهان و آشپزهای خانگی است. این شرکت در بنگلور تاسیس شد و در حال حاضر یک دفتر کار در مانتین ویو کالیفرنیا، در ایالات متحده دارد که بر روی تلفن همراه قابل نصب است. در سال ۲۰۱۲، این شرکت ۳۰۰٫۰۰۰ دلار بودجه از سرمایه گذاران شناخته شده مانند Farmville’s Sizhao Zao Yang, AngelList دریافت نمود و ۵۰۰  Accelerator program  دارد.

 

 

 

 1. zoom

هند سالانه ۳۰۰۰۰۰۰۰۰۰ دلار، بازار اجاره اتومبیل دارد که از سال ۲۰۱۲، نرم افزار Accelerator program  اشتراک گذاری اتومبیل zoom ، با اجاره اتومبیل­های برقی برای اولین بار این فرصت را برای شرکت­های هندی قرار داده است. این شرکت ۲،۹۰۰،۰۰۰ دلار طی سه دوره افزایش بودجه داشته است و بعد از عملکرد اصلی در بنگلور، zoom  در حال حاضر در شهر پونه، بین بمبئی و سواحل گوا فعالیت می­کند.

 

 1. Reel

Reel یک برنامه پیام ویدئویی است که به کاربران امکان می دهد تا پیام­های کوتاه را به مدت ۲۰ ثانیه ضبط ویدئویی نمایند. کاربران همچنین این امکان را دارند که انتخاب کنند چگونه این پیام­ها به دفعات زیاد بر روی یک حلقه فیلم دیده شوند و سپس به افراد موجود در فهرست نوت بوک آن­ها ارسال شوند. گیرنده این پیام ­ها پس از آن می تواند ویدئو را بر روی یک حلقه فیلم مستمر تماشا کند، قبل از آنکه ویدئو به صورت خودکار حذف شود. این شرکت در بنگلور مستقر می­باشد و نرم افزار خود را در Google Play در ماه سپتامبر، بصورت Accelerator program  نموده است.

 

 1. Zomato

Zomatoدارای یک فهرست بیش از۲۰۰،۰۰۰رستورانجهانیدر۳۵شهر در ۱۱ کشور می­باشد، که مشتریان می توانند آن­ها را انتخاب و مقایسه نمایند. پس ازافزایش بودجه ۳۷،۰۰۰،۰۰۰ دلاری اخیر آن،برای گسترشدر شمال امریکا، تجارت کشفرستورانZomatoاز مدل اصلیکاربرانآن در هنداسکن شده استومنوهایی برای مقایسهغذاها دارد.

 

 1. Urban Ladder

Urban Ladderدرژانویه ۲۰۱۲تاسیس شد، وب سایتیفراهم می­کند که درطبقهمتوسط​​هند به سرعت در حال رشد می­باشد و دارای طیف گسترده ای ازطرح های معاصر خانه سازی با کیفیت بالامی­باشد که زیباییبا قابلیت را می­آمیزد و افراد را برای ساخت خانه­های زیبا راهنمایی می­کند. این شرکت اخیرا ۲۱،۰۰۰،۰۰۰ دلار افزایشبودجهداشته استودر میان حامیان آن، سرمایه­گذاری Steadview، سیف همکارانو سرمایه­ گذاری Kalaariقرار دارند.

 • facebook
 • googleplus
 • twitter
 • linkedin
 • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + یازده =