کوتاه کننده لینک fi9.ir

مستر فایل | قالب و پلاگین وردپرس

کارت ویزیت لایه باز


She starts برنامه شتاب دهنده برای استارت آپ هایی که رهبران زن دارند

  • با مهدی شمس
  • شنبه , ۲۷ آذر ۱۳۹۵

پس از یک اردوی آموزشی و ورود مردم از طریق یک فرآیند رای گیری باز ،  ۱۰ استارت آپی که دارای رهبران زن بودند  در اولین برنامه شتابدهنده SheStarts مشخص شدند و شرکت کردند.

این برنامه که به مدت ۶ ماه تنظیم شده است و شروع آن از ماه ژانویه سال آینده خواهد بود ، برنامه ای است که در آن هر استارت آپ ۱۰۰۰۰۰$ بودجه را در زمانی که در مرحله جوانه زدن است دریافت می کند و در ازای آن ۱۵ درصد از سهام خودش را واگذار می کند.

علاوه بر این بودجه ، زنها توسط کسانی مانند الین استید از شرکت Blue sky ventures ، آنجل هک بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Sabeen ali ، و جنیفر وتاکوت مدیر اجرایی شورای کسب و کار استرالیا راهنمایی می شوند، و همچنین از تخفیف هایی نیز برای دسترسی به مدیران محصول در خانه، توسعه دهندگان و طراحانی نیز برای الهام از الهام ایده آنها و راه اندازی وجود دارد.

شرکت کننده ها  سفری به سیلیکون ولی در انتهای برنامه خواهند داشت تا در مورد چشم انداز سرمایه گذاری در ایالات متحده مطالبی را یاد بگیرند ، هر حرکتی از سوی آنها در طول برنامه در یک مجموعه مستند آنلاین ثبت می شود.

استارت آپهایی که انتخاب شده اند عبارتند از:

VetChat ، کلیر جنکیز- خدمات پزشکی از راه دور برای حیوانات خانگی

Refni ، ژیائو هان دروموند – یک موتور اکتشاف که به شما اجازه می دهد تا جهان را به عنوان شخص دیگری ببینید و تفکر خودتان را متنوع کنید

AudiBle ، آنا رایت – فناوری که به دنبال تغییر راه های پیمایش فضاهای عمومی و ارائه اطلاعات دیده شده توسط مردم در قالبی بصری است.

Honey ، جورجیا برد ، بهره برداری از قدرت جامعه برای کمک به زنان در راستای دستیابی به اهداف مالی خودشان.

Longevity ، کارلا هریس ، نرم افزاری میکرو که باعث پس انداز در تراکنش های هر روزه حساب کاربران می شود تا هر بار که آنها پرداختی انجام می دهند یک درصد کمی از آن وارد سوپر شود.

Brontech ، اما پوپوسکو کاردالوا – در پلتفرم My Bron ، Brontech مقادیری از داده های واقعی ما را تبدیل به پول دیجیتالی واقعی می کند تا مردم بتوانند از آن برای خرید محصولات و خدمات استفاده کنند.

MeidaText ، کروپا بهاگانی ، کروت بالاکریشنان، ویکرام بالاکریشنان – یک پیام رسان بی درنگ و یک پلتفرم جامع دوستانه برای همکاری های تیمی در بخش پزشکی است.

Habot ،الکس آرمیتاژ- با هدف بهبود کیفیت زندگی کودکان اوتیسم و خانواده آنها با اعمال نفوذ فناوری های پوشیدنی به منظور افزایش توانایی آنها در تکمیل کارهای روزانه و سازماندهی کردن خودشان به صورت مستقل است.

Shark Share Global ، لاورن میر و مدلین گرین – یک پایگاه داده که به عنوان یک بانکی مجازی از بافت ها فعالیت می کند ، به محققین سراسر دنیا نمونه هایی با دسترسی ساده از طریق یک ابزار جست و جو را ارائه می دهد.

FarmPay ، نائومی کلین – به کشاورزان اجازه دریافت بلافاصله وجه را در زمان پرورش دانه های می دهد، سبب کاهش ریسک می شود و در همین حین سبب بهبود روند ورود وجه نقد می شود.

 

منبع : Startup Daily

 

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *