از ۵ اشتباه راهبردی در هنگام جستجوی منابع مالی برای استارت آپ اجتناب ورزید

بی شک از اهمیت دستورالعمل های راهبردی برای تامین مالی کسب و کار نوپایتان آگاه می باشید ، اما چگونه می توانید از اشتباهات رایج در مسیر تامین سرمایه اولیه اجتناب ورزید؟

هنگامی که ارائه نکات اجرایی به صاحبان کسب و کارهای نوپا برای غلبه بر مشکلات را آغاز نمودم ، این فرایندهای کشف خطا غالبا با مراحل تکرار و بازخورد فراوانی همراه گردیده، از آن زمان به بعد نه تنها یکی از رایج ترین خطاهای کارآفرینان در مسیر هدایت کسب و کار را شناسایی نموده بلکه نحوه جلب توجه سرمایه گذاران بالقوه از طریق عدم مواجهه فوری با آن ها را نیز کشف نموده ام. در اینجا به معرفی ۵ خطای راهبری قابل اجتناب در مسیر تامین سرمایه گذاری برای کسب و کارتان می پردازیم :

۱- عدم معرفی صحیح کسب و کار (روایت گری مناسب)

روایت گری بهینه یکی از مهارت های اساسی هر کارآفرین به شمار رفته، این رویکرد موثرترین روش انتقال دقیق دیدگاه ها با شور و شوق کافی می باشد، فارغ از پذیرش یا رد این مساله، همه انسان ها موجودات عاطفی بوده که سرمایه گذاران نیز از این ویژگی مستثنی نمی باشند. ارائه شرح جامعی از شرایط کسب و کار به مخاطبان منجر به جلب توجه آن ها و علاقه مندی به آشنایی بیشتر با شرکت گردیده، یک نمونه کاربردی روشی مناسب برای ساختاردهی به روایات و مجسم سازی مزایا و کاربردهای بالقوه محصولات از دیدگاه مشتریان می باشد.

۲- افزودن اطلاعات اضافی (بیش از حد مورد نیاز)

سرمایه گذاران افراد پرمشغله ای می باشند، یکی از شرکای اصلی صندوق های سرمایه گذاری مخاطره آمیز (VC)  به طور میانگین به ارزیابی ۵۰۰۰ درخواست سرمایه گذاری در سال پرداخته، افزودن اطلاعات بیش از حد به جلسات معرفی منجر به زمان بر شدن پروسه ارزیابی شده و از انتقال پیام مد نظر به سرمایه گذاران جلوگیری می نماید. مختصر و مفید عمل نمودن در جذب سرمایه از تاثیرگذاری بیشتری برخوردار بوده ، می توان با آمار و ارقام دقیق به معرفی شرکت پرداخته یا الهام بخشی لازم را در ذهن سرمایه گذاران ایجاد نمود. فرد ویلسون به عنوان بنیانگذار شرکت تعاونی سرمایه گذاری به معرفی ۶ خطای رایج در جلسات معرفی کسب و کار پرداخته است. هر بخش پیام انتقالی را تا حد امکان مختصر نگهداشته و صرفا بر انتقال پیام تمرکز نمایید، جزئیات مد نظر را در سرتیتر و نه پاراگراف ها منتقل نموده و جزئیات بیشتر را در جلسات شفاهی منتقل نمایید. در صورت امکان متون را به تصاویر گرافیکی و نشانه های قابل درک تبدیل نموده چرا که تاثیر آن ها بر مخاطب به مراتب بیشتر می باشد. قانون ۱۰/۲۰/۳۰ گای کاواساکی از قابلیت محدودسازی چشمگیری برخوردار می باشد، در صورتی که قادر به تنظیم محتوی سرتیتر با فونت ۳۰ نمی باشید حجم مطالب مورد انتشار را کاهش دهید.

 

 

۳- فهرست بندی مشخصه ها و نه منافع

یکی دیگر از اشتباهات رایج کارآفرینان در خلق معرفی نامه های شرکتی فهرست نمودن هزاران واژه و مشخصه فنی می باشد. سرمایه گذاران باهوش بوده با این وجود قادر به درک تمامی پیچیدگی های فنی و اصطلاحات تخصصی نمی باشند. انتقال مزایای هسته ای حاصله برای مشتریان از اهمیت اساسی برخوردار بوده لذا سرمایه گذاران با گزاره های ارزشی کسب و کار آشنا گردیده، پس از آغاز فروش محصولات/ خدمات معرفی این مزایا به مشتریان برای افزایش سطح فروش ضروری می باشد، مشتریان صرفا به مزایای موجود برای خود توجه نموده نه ویژگی های عجیبی که از دیدگاه شما جالب توجه به شمار رفته، در صورتی که قادر به مرتبط سازی ویژگی های محصول با مزایای ملموس قابل ارائه به مشتریان نمی باشید آنگاه باید در فکر راهکار ویژه ای برای این مشکل باشید.

۴- تلاش برای حل حجم بالایی از مسائل

رسیدگی صحیح به مساله پیش رو کلید دسترسی به جلسات معرفی کارآمد بوده، یک مخترع آمریکایی به نام چارلز کترینگ در یکی از اظهار نظرهای خود عنوان داشته “مساله ای که به درستی تعریف گردد نصف مسیر حل را طی نموده است”، مساله ای بغرنج که براحتی توسط سرمایه گذار قابل درک بوده و برقراری ارتباط با آن جالب توجه باشد منجر به تمایل بیشتر سرمایه گذاری به منظور درک بهتر مساله گردیده ، یک راهکار نه چندان هیجان برانگیز در مسیر حل مسائل یکی از خط قرمزهای بزرگ پیش روی سرمایه گذاران می باشد.

در ابتدا به تصیف مساله پرداخته و ارتباطات عاطفی با مخاطب را برقرار نمایید و سپس در این وضعیت راهکار خود را برای حل مساله ارائه نمایید (“دیو مک کلور، ۵۰۰ کسب و کار” حاوی جزئیات بیشتر از دیدگاه های دیو نسبت به روش های معرفی شرکت به سرمایه گذاران بوده). تهیه فهرستی از چندین مساله تا اندازه ای وسوسه کننده بوده چرا که نشان دهنده عظمت کاری کسب و کار شما بوده، بر عکس سعی نموده تا مساله خاصی را مطرح نموده و چشم انداز خود نسبت به رشد شرکت را در گام های بعدی مطرح نمایید. در غیر اینصورت سرمایه گذاران گمان نموده که کسب و کارتان فاقد تمرکز کافی بوده و ضرورت حل مسائل در مسیر حصول موفقیت را بخوبی درک نمی نمایند.

۵- ادعای عدم وجود هرگونه رقابت

این ضرب المثل قدیمی که در روشنایی روز هیچ واقعیتی قابل مخفی سازی نمی باشد در اینجا نیز کاملا صادق می باشد. در اکثر موارد برخی رقبا برای حل مسائل هدف گذاری شده در حال رقابت بوده (به شکل مستقیم یا غیرمستقیم)، ادعای عدم برخورداری از هرگونه رقیب در اظهارنامه های ارائه شده به سرمایه گذاران نشان دهنده عدم تحقیقات کافی/ برخورداری از دانش عمیق نسبت به بازارهای خاص می باشد. در صورتی که هیچ یک از رقبا به همان فرصت مورد اشاره نپرداخته اند شاید این وضعیت نشان دهنده عدم ارزشمندی چنین فرصت/ محصولی می باشد.

 

نتیجه گیری

این نکات مهم ترین مسائل قابل اشاره در فرایند تدوین معرفی نامه های شرکتی به سرمایه گذاران بوده، در صورتی که از این خطاها اجتناب نمایید مطلوبیت شرکت از دیدگاه سرمایه گذاران را افزایش داده و شانس تامین سرمایه تان نیز افزایش خواهد یافت. ممکن است در ابتدای کار در اعمال نکات فوق مشکل داشته باشید اما پس از تکرارهای بیشتر قادر به تهیه معرفی نامه هایی بوده که براحتی توجه سرمایه گذاران بالقوه را به خود معطوف می نماید.

 

راهنمای کادوی جشن سال نو، بهترین کادوهای دقیقه آخری

تولید کنندگان فهرست جامعی از کالاهای کادویی را معرفی نموده که بتدریج در طول ماه آینده به بازار عرضه می شوند. برای دسترسی به ایده های فراموش ناپذیر، الهام بخش و قابل توجه در تعطیلات امسال که بوسیله اعضای انجمن wework ارائه گردیده با ما همراه باشید.

چندین هدیه را به عزیزان خود اعطا نموده و تنها تعداد کمی از افراد بدون هدیه باقی مانده اند، اما کاملا در انتخاب هدیه با مشکل مواجه شده اید یا ممکن است تمامی خریدهای خود را به یک زمان منتقل نموده اید ؛ حال زمان خرید هدایای تمامی این افراد به شمار می رود. در صورتی که در انتخاب کادویی مناسب برای این افراد خاص با تردید روبرو بوده مجددا در رویکرد خود تجدید نظر نمایید، این کارت های هدیه، عضویت در خدمات و محصولات از بازه عملکردی منحصر به فرد و عالی برخوردار بوده و در چهارچوب انتخاب های لحظه آخری قابل تجلی می باشند.

مجوز کاشت یک درخت

آیا در ماه گذشته با طالع بینی برای یک فرد بخت خود را آزمایش نموده اید ؟ تفکر شما مورد استقبال واقع شده اما در این شرایط سطح انتظارات خود را کاهش داده و برای فردی که از تعاملات اجتماعی ضعیف تری برخوردار بوده یک درخت بکارید. طرح کاشت یک درخت برای افراد و شرکت های علاقه مند به توسعه درخت کاری در اقصی نقاط جهان همچون کانادا، آمازون ، کنیا و کلورادو مثمر ثمر واقع شده،مت هیل موسس و رئیس طرفداران محیط زیست که مرکز انجمن آن ها در ویل ماری مونترال قرار داشته به این نکته اشاره نموده که گیرندگان مجوز کشت یک درخت رایگان را دریافت نموده ، این مجوز دیجیتال بوده و نیازی به هیچ گونه اسناد کاغذی نداشته، با این حال افراد قادر به ثبت نام خود روی هر درخت می باشند (می توانید مجوز فیزیکی هر درخت را در صندوق پستی خود دریافت نمایید اما این پیام هزینه اضافی را برای شما در پی خواهد داشت)، هر درخت تنها یک دلار هزینه بر عهده داشته لذا آگاهی از این مساله که اندکی سرمایه گذاری نقدی منجر به حفاظت کامل از درختان نونهال گردیده چندان خالی از فایده نخواهد بود.

 

 

عضویت در سایت های فیلم

شگفت زده نمودن اهالی فیلم و سینما با اعطای هدایای مخصوص فیلم بازها در برهه ای از زمان یک وظیفه طاقت فرسا تلقی گردیده تا زمانی که شرکت moviepass وارد عرصه شده و تمامی خواسته های علاقه مندان را برطرف نموده،چرا تماشای فیلم های مورد علاقه ، تهیه dvdیا موسیقی متن را با سرویس های دسترسی رایگان جایگزین نماییم. تنها ابزار مورد نیاز برای دسترسی به اپلیکیشن و مشاهده فیلم ها، تجزیه و تحلیل اطلاعات مکانی و زمان پخش تهیه یک سیستم مجهز به آیفون یا آندرویید می باشد. یکی از کارکنان این شرکت که عضوی از انجمن wework بوده بر این عقیده بوده که این سرویس هدیه نهایی قابل اعطا به علاقه مندان صنعت سینما بوده و منجر به حصول دستاوردهای جانبی گسترده تری گردیده، بسته های عضویت در بازه های ۳ ماهه، ۶ ماهه و ۱۲ ماهه (با هزینه ۱۳۵، ۲۵۰ و ۵۰۰ دلار) اعطا گردیده و دریافت کنندگان قادر به مشاهده فیلم های مورد نظر در هر ساعت از شبانه روز می باشند.

عضویت در سایت underclub (سایت ارائه خدمات لباس زیر)

یک سوال شفاهی مهم : آیا بدنبال هدیه ای سرگرم کننده و سهل الاستفاده می باشید؟ مطمئنا شما علاقه مند به ارائه هدایای مناسب بوده، همین مساله توسط کیتی فریت موسس سرویس ارائه زیرپوش های لوکس و یکی از اعضای انجمن wework مورد اشاره قرار گرفته است. هدایای ارائه شده در این سایت در محدوده حق عضویت تک ماهه (۲۴٫۹۵ دلار در ماه) تا ۲۳۹٫۹۵ دلار (۱۲ ماه) قرار داشته، دریافت کنندگان هدایا ماهیانه یک جفت از پوشاک زیر را درب منزل تحویل گرفته، آن ها قادر به ارتباط مستقیم با طراحان این شرکت و ارائه سلایق و ترجیحات خاص خود بوده لذا هر جفت از زیرپوش ها با سبک فردی و چشم انداز آن ها سازگار خواهد بود.

کارت پستال های پنی پُست pennypost

کارت پستال های هالیدی در صورتی که بدرستی طراحی شوند هدیه ای مناسب برای تمامی افراد به شمار رفته (خواه یک تصویر خانوادگی یا خاطرات سال قبل) ، از سوی دیگر دسترسی به کارت پستال مناسب تا اندازه ای خسته کننده و زمان بر می باشد. در صورتی که شغل شما با مسافرت های فراوان همراه باشد اما در عین حال خواهان به اشتراک گذاری علایق و خاطرات خود با سایرین باشید بهتر است سرویس pennypost را امتحان نموده که امکان ارسال کارت پستال های شخصی با تصاویر موجود در رسانه های اجتماعی (ذخیره شده در موبایل یا تلفن ) به همراه جملات عاشقانه مناسب را فراهم نموده ، مالک و موسس این شرکت ، ناتان ماس که یکی از اعضای انجمن wework بوده عامل موفقیت پنی پُست در تولید کارت پستال های خلاقانه را توانایی آن برای تسهیل انتشار سلفی های خانوادگی به همراه توصیفات مناسب دانسته، هر کارت پستال دارای هزینه ۲٫۵ دلاری بوده با این وجود سفارشات بزرگتر با تحفیف بیشتری همراه می باشند (برای مثال ۱۰ کارت پستال پنی پست تنها ۱۵ دلار هزینه داشته)

 

 

کارت های هدیه just spices

آیا مخاطب خاصی داشته که در آدرس بهترین رستوران ها آگاه بوده و در عین حال در آشپزی های خود خلاقیت به خرج داده؟ آیا شانس خود را با تهیه بلیط اینا گارتن و دی میر امتحان نموده اید و  اکنون با مشکل مواجه گردیده اید؟ اصلا نگران نباشید ، سعی نمایید با تهیه کارت های هدیه just spices آن ها را غافلگیر نمایید، تیم مدیریت این شرکت در لس آنجلس واقع گردیده و هدف آن ها نه تنها ساده نمودن فرایند آشپزی از طریق ترکیب ۲۰ ادویه مختلف و طبیعی در ۲ وعده غذایی بوده بلکه کارت های هدیه در سطوح ۱۵، ۲۵ و ۵۰ دلاری تهیه گردیده که شانس تست چندین فرآورده با ترکیبات طبیعی را فراهم نموده که از آن جمله می توان به پاپ کرن مخصوص BBQ (5.99 دلار)، طعم های خاص ایتالیایی یا مکزیکی (۵٫۹۹ دلار) یا استیک راب (۷٫۴۹ دلار) یا سایر محصولات اشاره نمود. هر طعم دارای بسته بندی خاصی بوده که محفظه رنگی و دستورالعمل آشپزی جالبی به همراه آن به مشتریان تحویل داده می شود.

مشتریان عاشق این محصولات شیرین عرضه شده در آمستردام بوده

تنها خواسته آکمد سادات مصرف یک وعده خوراکی سرد و خوشمزه در یک روز گرم تابستانی بوده، وی به نزدیک ترین دکه بستی فروشی مراجعه نموده تا بستنی های خریداری شده را به دوستان خود تحویل داده ، اما تا زمان بازگشت به پارک این بستنی ها کاملا آب شده ، لذا این عضو انجمن WEWORK با خود چنین گمان نموده که بهینه سازی تحویل غذا در هر مکان یک ویژگی بسیار کارآمد به شمار رفته، وی آزمایشات مختلفی روی بستنی ها انجام داده و تلاش نموده تا بستنی ها را در پارک ها و سایر مکان های خارج از دسترسی دکه بستنی فروشی به اطرافیان خود تحویل داده، در نخستین روز تعداد بستنی های بفروش رفته به حدی بوده که دست راست من کاملا خسته شده چرا که مرتبا در حالت تهیه اسکوپ بستنی بوده (اظهار نظر سادات) ، لذا وی به مفهوم DE IJSFIETS رجوع نموده که معادل هلندی دوچرخه بستنی فروشی بوده، وی با دریافت مبالغ مد نظر از دوستان به تهیه یخچالی پرداخته و سپس آن را به دوچرخه الحاق نموده ، وی به تولید اپلیکیشنی پرداخته که امکان سفارش دهی مشتریان در حین حرکت را فراهم نموده،علاوه بر این وی به تولید طعم های بستنی ویژه ای پرداخته که در آن ها از وانیل به عنوان ماده ترکیبی استفاده شده است (ترکیبات طبیعی). دستورالعمل اصلی در روستای محل پرورش وی مورد استفاده قرار داشته و در ناحیه خاصی از شمال هلند واقع گردیده (فریزلند) که برای فرآورده های لبنی خود معروف می باشد. ۸۰ گاو در چمن زارهای اطراف این ناحیه مشغول به چریدن بوده لذا هر گونه آلودگی از شیر تولیدی خارج شده چرا که گاوها هیچ گونه آنتی بیوتیکی مصرف نمی نمایند، ترکیب فرآورده های بدست آمده از گاوهای هلندی و استرالیایی منجر به تولید شیر خامه ای منحصر به فردی گردیده (اظهار نظر سادات)، وی از زمان راه اندازی شرکت در سال ۲۰۱۲ تعداد دوچرخه های موجود در ناوگان خود را به ۴۰ دوچرخه افزایش داده که به شکل اختصاصی در کپنهاگ تولید می شوند. در صورتی که از زمان کافی برخوردار باشید قادر به اجاره دوچرخه و کسب درآمد از طریق فروش بستنی نمی باشید. “هدف سادات افزودن امکان فروش بستنی توسط تمامی دوچرخه سواران و همکاری با شرکت بوده، افراد فعال در این پروژه غالبا دانشجویان جوان و کارآفرینانی بوده که در تابستان و زمان رکود اقتصادی در پی کسب درآمد می باشند، علاوه بر این در پاره ای موارد پدران و مادران نیز در این پروژه مشارکت داشته چرا که خواهان آگاهی از تجارب کارآفرینان می باشند “.  De ijsfet صرفا محدود به آمستردام نبوده،شرکت اخیرا ۵ دوچرخه حمل بستنی را به کیپ تاون در آفریقای جنوبی صادر نموده و مقصد بعدی نیز لندن می باشد. برخی افراد حاضر در آمستردام با این پروژه آشنا شده و نسبت به آن اظهار علاقه نموده اند. مشاهده رشد شرکت رضایت بخش بوده، اما بهترین بخش کار همچنان پیش روی آن ها قرار داشته “مشاهده خوشحالی افراد و لبخند به لب داشتن”

از مشروبات ارزان قیمت تا تامین نوشیدنی های بزم یک شب زمستانی (مطالعه موردی شرکت ۸۶co)

اکنون فصل تعطیلات آغاز گردیده و کارکنان ۸۶co به معرفی دو دستور جدید برای مشروبات کاکتیل کلاسیک پرداخته اند. اعضای انجمن wow صرفا مشروبات جشن های فردی (دو نفره) را مورد تمرکز قرار نداده بلکه بدنبال تولید محصولات در سطحی گسترده برای مهمانی های اداری یا خانگی می باشند. در صورتی که خواهان دسترسی به اطلاعات بیشتر راجع به ۸۶co می باشید به پروفایل سایمون فورد موسس شرکت تولید مشروبات الکلی فورد رجوع نمایید (مصاحبه های قبلی)

گرم کننده (مخمر) سیب طعم دار

غالبا در پیمانه های ۸ اونسی ۲۵ تایی سرو شده (قال توجه متصدیان بار : تقریبا یک اونس جین به ازای هر پیک اضافه نمایید، لذا مصرف دورهای بالاتر قابل قبول می باشد)

ترکیبات

 • ۱ بطری ۷۵۰ میلی لیتری جین تولید کارخانه فورد
 • ۵ لیتر آب سیب مخلوط یا شراب سیب
 • عصاره ۶ لیمو
 • دو قاشق چایخوری دارچین
 • زنجیل خرد شده به اندازه بند انگشت
 • پودر شکر، در صورت نیاز

روش تولید

ابتدا عصاره سیب، لیمو و لیموترش را در یک ظرف بزرگ مخلوط نمایید و آن را در معرض دمای متوسط قرار دهید، سپس زنجبیل و دارچین را اضافه نمایید و به شکل مداوم هم بزنید، درجه حرارت را در حد جوشیدن قرار ندهید، شکر را به مخلوط اضافه نمایید، پس از ترکیب بهینه اجزا و گرمادهی کافی ، جین را اضافه نمایید. شراب را داخل ماگ ریخته و روی آن لیمو یا لیموترش قرار دهید و جوز هندی را نیز به آن اضافه نمایید. مراقب باشید تا معجون بیش از حد گرما دهی نشده بلکه تا حد متعادلی گرما داده شود.

مخلوط ویژه

برای ۱۲-۱۶ دور مصرف کافی بوده

ترکیبات

 • ۱ بطری ۷۵۰ میلی لیتری ودکا آیلسبری داک
 • ۱ بطری ۷۵۰ میلی لیتری لامبورسکا با کیفیت عالی
 • ۱۲ اونس عصاره تازه لیمو
 • ۱۲ اونس چای طعم دار هالیدی
 • ۳ پیمانه شکر
 • ۶ اونس آب سرد
 • قطعات پرتقال آغشته به میخک، برای طعم دادن

روش تولید

چای را مطابق دستورات ثبت شده روی بسته تخمیر نموده (۲ چای کیسه ای برای ۱۲ اونس آب کافی بوده)، چای کیسه ای را خارج کرده و به آن شکر اضافه نمایید در حالیکه چای همچنان گرم بوده، تا زمان حل کامل شکر به هم زدن ادامه دهید سپس محلول را خنک نمایید. ودکا، عصاره لیمو، چای و آب را در یک ظرف بزرگ مخلوط نمایید، تکه های بزرگ یخ را اضافه نمایید سپس هم زده و مخلوط را سرد نمایید، لامبروسکو را دقیقا پیش از سرو اضافه نموده و مجددا ترکیب را به شکل یکنواخت هم بزنید، تکه های پرتقال آغشته به میخک را روی مشروب قرار دهید.

۱۲ دلیل ترجیح همکاری مشترک بر کافی شاپ ها توسط کارآفرینان

هنگامی که در آپارتمانی کوچک با ۴ هم اتاقی زندگی نموده و تمامی کافی شاپ های اطراف دارای ظرفیت تکمیل شده یا عدم دسترسی به wi-fi بوده ، برخورداری از بهترین بازدهی کاری غیرممکن می باشد. از سوی دیگر تکمیل وظایف نیز غیرممکن بوده چرا که بیشتر زمان خود را صرف جابه جایی بین مکان ها نموده و همین مساله بازدهی کاری شما را کاهش می دهد. مهم ترین نکته ایجاد تمایز دسترسی به مکانی بوده که امکان تماس با خانه از فضای خارج را ممکن می سازد. این مکان ضمن تسهیل عملکرد دسترسی به ناحیه مد نظر را تقویت نموده ، در این بخش به معرفی نتایج مصاحبه ها نسبت به فضای کاری منتخب برای همکاری های مشترک می پردازیم.

سوال : به چه دلیل فعالیت در یک فضای کاری مشترک را به کار در خانه یا یک کافی شاپ ترجیح می دهید ؟

نیکولا بلک (مدیر شرکت طراحی نیکولا بلک) : تا کسب و کار خود را به سطح بعدی هدایت نمایم

من یک فرد درون گرا بوده لذا در شروع فعالیت تمایل چندانی به همکاری مشترک نداشته، رویه طراحی اینجانب مبتنی بر بهترین ایده پردازی در مکانی بدور از هر گونه اختلال بوده، هنوز به زمان خلوت – تنهایی خود توجه نموده اما بی شک کسب وکار اینجانب بدون همکاری مشترک در جایگاه فعلی قرار نگرفته، در عین حال میز کار اختصاصی بدور از اختلال (با هدفون) حفظ گردیده، در اوقات بیکاری در محل های شناخته شده حضور یافته تا فرصتی برای ملاقات با افراد با تجربه، موفق و ناموفق داشته و در دنیای کسب وکار احساس تنهایی ننموده

نیل گوردن (شرکت تعاملات جهانی در حوزه کشاورزی) : تا بهترین افراد را استخدام نمایم

از نظر اقتصادی ، این راهکار مقرون به صرفه ترین روش برای تثبیت برند، پیشبرد فعالیت های تجاری و گسترش مقیاس فعالیت ها بوده، علاوه بر این همکاری با سایر کارآفرینان در لحظات محدودی از تایم شغلی رسمی جالب توجه بوده، لذا به دنبال منشا استعدادی منحصر به فردی می باشیم ، برخورداری از آدرسی مشخص و کارکنان ارائه دهنده پشتیبانی لازم قوت قلب اساسی به شمار می رود.

بیتریز پاردو (mok2) : دسترسی به بالاترین بهره وری

هنگامی که در کنار افراد موفق قرار گرفته بهره وری بیشتری را احساس می نمایم. در خانه به این آرامش دسترسی نداشته چرا که عوامل مختل کننده بسیاری وجود داشته و کافی شاپ ها نیز مکان مناسبی تلقی شده مگر در حالتی که نیازمند یک تعطیلی موقت می باشید، معمولا موظف به حضور در کنار سیستم رایانه ای خود بوده چرا که نمی خواهید دستاوردهای خود را در معرض خطر دسترسی سایرین قرار دهید، فضای کاری مشترک آزادی لازم را به شما اعطا نموده تا وقفه های لازم را بین زمان های کاری اتخاذ نموده و با شدت و تمرکز بالا به کار خود ادامه دهید

نیک التاویل (مدیر شرکت تاویل و شرکا) : تا انگیزه خود را حفظ نمایم

یک دفتر کار منجر به حفظ انگیزه مدیریت و کارکنان شده، کار در خانه به معنای برخورداری از زمان کاری طولانی با آسایش کافی بوده و استحمام تا ساعت ۱۲ ظهر نیز قابل به تعویق انداختن بوده، در برنامه محل کار تک نفره پیشنهادی توسط انجمن wow ثبت نام نموده چرا که این جلسات بستری بهینه برای کسب و کار اینجانب بوده ، از سوی دیگر توسعه شرکت نیازمند بکارگیری فضاهای اداری بزرگتر بوده اما در این طرح نیز مشارکت نموده ام چرا که بدون برخورداری از آن ها فاقد بهره وری کافی بوده

نیکولاس کاستر (پنمن) : دسترسی به حجم بالاتری از دستاوردها در زمانی کوتاه تر

فعالیت در انجمن wework منجر به افزایش ۲۵-۵۰ % فعالیت های تکمیل شده در مقایسه با کافی شاپ یا خانه گردیده ، کافی شاپ نیز بشدت اخلال گر بوده و نمی توان بیش از یک روز در خارج از فضای خانه دوام آورد. ترکیب فضای کار خصوصی وعمومی بدان معناست که wework بهترین ترکیب بین این گزینه ها به شمار رفته ، از یک سو حریم خصوصی در صورت ضروری بودن تمرکز بر موضوعی خاص حفظ شده و فرصت های اجتماعی سازی ارائه شده توسط سایرین نیز در حد امکان تحقق می یابد. علاوه بر این تنها نبودن در یک ساختمان اداری در ساعت ۴ بعدظهر یک آخرهفته خود به نوعی انگیزه ای مضاعف به شمار می رود.

شانون هود (شرکت مشاوره مسیر زندگی) : ملاقات با مشتریان در چهارچوب حرفه ای

ملاقات با مشتریان به شکل فردی انجام گرفته و حرفه ای بودن نیز همواره مد نظر بوده، سرگرمی های گروهی ارائه شده در کافی شاپ ها مفید بوده اما در پاره ای موارد صدای موسیقی بیش از حد بلند بوده و به اندازه کافی حرفه ای به نظر نمی رسد

مارک راکهورست (boardingware) : چون عاشق انرژی ایجاد شده می باشم

من تنها کارمند یک شرکت نرم افزاری آمریکایی مستقر در نیوزیلند بوده فلذا نزدیک ترین همکاران اینجانب هزاران مایل با من فاصله داشته، امکان بهره گیری از دفتری شخصی یا کار از خانه فراهم بوده اما من عاشق انرژی و فعالیت در تعامل با افراد فعال و علاقه مند بوده چرا که آن ها در طیف گسترده ای از پروژه ها و ایده ها با شما همکاری نموده، ظالمانه بودن محیط کاری فردی غیرقابل تصور می باشد.

کریس سونر (فرآورده های ساحل شرقی) : حس ارتباط با جامعه

هنگامی که برای نخستین بار شرکت فرآورده های ساحل شرقی را تاسیس نموده ام، کار خود را از خانه آغاز نموده هرچند حجم کاری اینجانب همواره در سطح ثابتی قرار داشته اما بهره وری موجود هرگز در سطح مناسبی قرار نداشته، در دفاتر کاری احساس گسستگی کاری داشته و هرگز به حس خوشایندی دست نیافته ، حضور در محیطی با بهره وری بالا منجر به تقویت بهره وری و روحیه فردی گردیده، حتی در صورتی که همسایگان شما در صنایعی کاملا متفاوت فعالیت نمایند ، حضور در مجاورت ذهن های خلاق به شدت مفید واقع می شود.

رابرت ناپ (مدیر سرویس assist you today) : ارائه تخصص به سایرین

در خانه هزاران عامل اخلال گر وجود داشته ، فعالیت در چهارچوب wework منجر به برطرف سازی این اختلالات گردیده و شما با طیف گسترده ای از افراد به منظور تحقق اهدافی مشترک همکاری نموده (پیاده سازی و اجرای کسب و کاری موفق)، علاوه بر این از نقطه نظر تجاری فرصت های متعددی وجود داشته که به سایرین در شبکه wework در اجرای وظایف کمک نموده (حوزه های استراتژی و رسانه های اجتماعی)، لذا مزایای حاصله در سطح چشمگیری قرار می گیرند.

پاول مارسکوف (hirekeep) : پشتیبانی از تیم در مسیر توسعه

در اولین سال کسب و کار فعالیت ها را از آپارتمان خود کنترل نموده اما کار به اندازه ای گسترش یافته که دیگر فضای کافی در دسترس نبوده ، در واقع گنجاندن بیش از ۱۰ میز کار در آپارتمان تک خوابه دشوار می باشد. این شرایط انگیزه دهنده بوده چرا که شرکت ها هر روز به توسعه فعالیت های خود می پردازند.

سیموس کرافت (موسسه opengov) : امکان توسعه کسب و کار

علاوه بر ملال آور بودن فضای خانه و کافی شاپ ، wework یک راهکار نوین بوده که در اولین سرمایه گذاری های تجاری مورد استقبال قرار گرفته، طی سال های گذشته دفاتر خود را در شیکاگو، واشنگتن و فیلادلفیا دایر نموده ایم، با توجه به هماهنگی سیستم ها و فرایندهای حسابداری ، رشد تمامی گروه ها اجتناب ناپذیر خواهد بود.

استفان بال (گروه spitfire) : مواجهه با ایده های جدید

در هنگام راه اندازی شرکت spitfire یکی از مشتریان فضای اداری خود را به ما پیشنهاد نموده که نهایت لطف وی به شمار رفته، با این حال بر اساس تخمین ها درصد ایده ها و  تفکرات جدید پیش روی کسب و کار تا اندازه زیادی محدود بوده که در راه اندازی کسب و کارهای نوپا از اهمیت اساسی برخوردار می باشد. علاوه بر این شانس به اشتراک گذاشتن تجارب با سایر کارآفرینان در فرایندهای کاری مربوطه مثمرثمر واقع شده و جنبه های جذابیت کاری نیز تا حد امکان مد نظر قرار گرفته اند.

 

منبع : Wework

 

 

 

یک نظر

 1. سلام
  پاپ آپی که در انتهای مقاله ظاهر میشه جلوی دید رو میگیره و تجربه کاربری بسیار ناخوشایندی ایجاد میکنه. پیشنهاد می‌کنم به جای پاپ آپ به سادگی در انتهای مقاله قرارش بدین.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − چهار =

رفتن به نوارابزار